| DIGIT4L a întrebat:

Slautare.Doresc sa achizitionez o imprimanta multifunctionala mai ieftina (

2 răspunsuri:
| DIGIT4L explică:

Oh ***, nu mi-a afisat toata intrebarea...
Ideea e ca vreau o multifunctionala in jur de 400 lei cu care sa scot maxim 100 pagini pe luna.
Eu ma orientam spre asta : http://www.emag.ro/......DJ76QBBBM/
Ce parere aveti?

| MitzaaRulzz a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D8739BBBM/
Asta e foarte buna :) O am de aproape un an, la cartusul negru am facut o gaura si apoi l-am incarcat cu cerneala :)) cu jumatate de sticla am facut 2000 de pagini. Cartusul XL alb negru, care scoate undeva la 400 de pag, e undeva la 65 lei. Ti-o recomand, e ieftina si buna :)