| Shadow275 a întrebat:

Buna!
Doresc sa achizitionez o imprimanta multifunctionala Canon Pixma MG4250. Stiti cumva daca este buna? Dintre cei care o detineti, ati avut probleme cu ea? Cartusele pot fi reincarcate sau trebuiesc inlocuite? In caz de reincarcare, imprimanta le recunoaste fara probleme?

Multumesc!

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

Primul lucru pe care il poti face este sa cauti review-uri pe net atit pe forumuri si bloguri cit si pe youtube. Cauta "problems pixma mg4250". In felul asta te poti orienta mai bine.