| megabum a întrebat:

Sorry categorie, nu am gasit una potrivita intrebarii.
Editez video-uri cu programul Camtasia Studio 8. Problema e ca de cand mi-am instalat windows-ul, nu mai merge. Spune,, your computer is not meeting the requierments to run this, install requirments and restart the aplication". Inainte mergea. Am instalat DirectX 10 si tot nu merge. Ce trebuie sa instalez ca sa mearga?
Am windows 7 ultimate.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Activeaza windows, fa update, si cand termina, si e la zi cu update poti instala camtasia