| Copilcuvisemari a întrebat:

Neaţa :* Am o problemă aveam acum câteva luni yahoo messenger 11 si nu mai mergea ...problema a fost intalnita la mai multi prieteni. La o prietenă acum ii merge, si am vrut sa descarc si sa instalez yahooo messenger 11 dar am o problemă se instalează până la un loc dupa spune "install unsuccessful - yahoo messenger did not correctly install. this may have been due to other open applications or incomplete installs.please try the install again after restarting your computer" Vreau sa spun ca am incercat de mai multe ori si tot nu merge,. I-am dat si restart la pc dar degeaba.

2 răspunsuri:
| mogwtz a răspuns:

Incearca messenger 10 poate merge

| Catana_Roxana_1991 a răspuns:

Ti s-au deteriorat fileuri din windous si ar trebui sa-l instalezi din nou sau daca iti e mai usor poti sa instalezi o alta versiune de mess