| Alex_6294 a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca am procesor i3 de 3, 0 ghz, 8 pe ram si placa video de 2 gb ddr5, ce jocuri cu cerinte mari ar merge?

2 răspunsuri:
| MiddyMo a răspuns:

Ce model e placa video? Ramii sunt DDR3? Ce generatie este procesorul?

| Alex_6294 explică:

Nu componentele dar o sa cumpar un amd fx, in trebarea am pus-o ca sa aflu mai multe informatii, spune-mi cu un amd fx 8300 si cu 8 pe ram si placa video de 2 gb pe ddr5 daca ar merge jocuri cu cerinte mari?