| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un nume pentru. hi5 si ce sa mai scriu, cum sa pun o melodie cand deschide cineva hi5-ul meu, un background.Scuze dar sunt noua pe hi5, eu eram obisnuita cu facebook. FUNDA.

1 răspuns:
| Șosețică a răspuns:

Intri pe hi5.Pe "Profilul meu" scrie acolo sus, chiar langa prieteni. Apoi in stanga scrie cu albastru (mai mic putin) "Editare profil". Acolo poti sa iti schimbi numele. Apoi chiar sub "editare prof" scrie "Modificare aspect" acolo intri si apesi pe "Utilizare aspect"Scrie langa imaginea pe care o vrei.Cu melodiile nu stiu...
Succes!