| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cand se lanseaza Samsung Galaxy Note 11 si Note 11 Plus? O sa fie mai tare decat Note 20 si Note 20 Plus? Aceste tipuri de telefoane sunt folosite cu scopul de a face poze?

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

"Stie cineva cand se lanseaza Samsung Galaxy Note 11 si Note 11 Plus" NICIODATA!
Samsung a sarit la top phones de la 10 la 20, nu o sa mai existe versiuni intre

| morfeo a răspuns:

Samsung a renuntat la seria Note, de acum se axeaza doar pe S