| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva (care are skype) cum sa-mi schimb numele pe skype?winking Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| gigicu01 a răspuns:

Te ajut eu. Apesi pe numele tau de sus de acolo de pe skype, dupa aia o sa iti apara in dreapta utilizatori principali sau asa ceva si apesi la profil si iar pe numele tau. Dupa aia scrii numele dorit. Fundita?

2 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

Ai ultima versiune de Skype? Atunci dai la Afiseaza si dupa aia la Profil si acolo ai numele tau, dupa aia dai click pe el.

Daca ai versiune mai veche de skype dai la Unelte dupa aia la Optiuni si cauta acolo la Setari Generalewinking Sper ca te-am ajutat.

| lolipopfree a răspuns:

De la editare profil sau asa ceva, e acolo sus pe bara.