| assama a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi schimb numele pe facebook? dau funda daca ma ajutati

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa fii logata in contul tau facebook.Sus in dreapta ai o sagetica albastra clic pe ea, selectezi "setarile contului". apoi clic pe "editeaza" din prima linie unde este" numele", schimbi numele si prenumele si mai poti selecta si varianta cum sa iti apara scris la profil, apoi dai "salveaza modificarile" si gata. Succes!