| Iulian_Valentin_1990 a întrebat:

Stie cineva cum pot afla daca un CD inca este bun sau nu? Am vrut sa fac unul de muzica si din greseala l-am dat la viteza cea mai mare si mai am unul de acelasi fel. Se poate cumva care-i care? Fara sa bag muzica pe vreunul.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fișierele sunt arse/scrise de către unitatea optica pe acel CD.
Poți sa urmărești semnele de uzura (de obicei seamănă cu ceva topit sau un gri transparent pe suprafața CD-ului)

Mult succes! Funda?; x

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Cu ce program vrei sa il faci?