| Byankaa66 a întrebat:

Stie cineva cum pot seta fotogtafie de profil pe Facebook fara sa o decupez? Observ ca in ultima vreme nu poti seta fotografia incarcata initial pentru ca Facebook o taie.

4 răspunsuri:
| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Pai da ei o decupeaza pentru ca este prea mare, mai bine o decupezi tu inainte sa o pui ca asa nu vor mai decupa ei.

| MrShadowSheep a răspuns:

Sunt doar 3 pasi simplii:
[1] Accesezi facebuci de pe computer!
[2] Intrii pe profilul tau de Facebook si dai la schimba poza de profil ( Ai grija ca poza sa aiba filter sau computerul va da crash cand iti va vedea fata)
[3] Decupeaza poza cu un cuter ( ai grija la vene) si o lipeste de ecran unde ar trebui sa fie poza de profil.
Mie mi-a mers in tot-dea-u-na si tie iti va fi la-fel. Recomand cu incredere. Poate imi dai si funda. Ma multumesc si cu nr de tel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poza de profil de pe Facebook respecta acum standardele pozelor de profil. Trebuie sa fie patrate. Exact asa cum ai in buletin, carnet de elev, pasaport etc.

| Corneanu_Iulian_1959 a răspuns:

Pune aceeași întrebare pe Youtube.