| razvane1 a întrebat:

vreau sa intreb cand vreau sa imi schimb fotografia de profil pe facebook mereu imi cere sa o decupez..cum fac sa o schimb fara sa o decupez pentru a nu pierde likurile sau commurile?!

3 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu poti sa nu o decupezi. Dar tu acele like-uri si commuri nu le pierzi. Poza care iti taie se transforma in alta poza, poza de profil, dar poza originala o gasesti in aceeasi loc unde ai uploadat-o cu toate comm-urile si like-urile.winking

| AndreisiMaicum a răspuns:

Imaginea poate sa fie prea mare a.i. nu ai ce face trebuie sa o decupezi.

| vampir004 a răspuns:

Pai,nu cred ca merge