| SalutCeFaceti a întrebat:

Stie cineva de ce nu mai functioneaza site-ul Omegle? I s-a mai intamplat asta cuiva? Am intrat de pe telefon, tableta, laptop, de pe 10 conturi diferite de Google, ba chiar mi-am resetat telefonul si am creat un cont nou si tot nu merge, toate astea de-a lungul a 3-4 luni si, de fiecare data, imi tot zice asta: "Error Connecting to Server. Please try again." I s-a mai intamplat cuiva asta sau e doar la mine? De ce se intampla si cum as putea sa rezolv?

6 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Încearcă pe www.chatalternative.com

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Acum înțeleg de ce aperi violatorii laughing numai un astfel de specimen poate sa fie atât de disperat după Omegle.

| SalutCeFaceti explică (pentru supadeceapa):

Misto-ul e limita majoritatii specimenelor umane. De-aia sunt putini oameni inteligenti, care chiar vor sa aduca ceva bun comunitatii, sa isi afirme parerea si sa o sustina cu argumente, iar altii, persoanele cu IQ nu chiar atat de mare, doar spun 2 cuvinte si daca ii contrazice cineva incep sa faca misto. Din pacate, asta e societatea in care traim. Nu ai ce sa faci. Nu sustin violatorii. Daca nu ai informatii in domeniu, nu te baga, dar din punct de vedere stric biologic e corect, deoarece daca mama natura a inzestrar masculii in general pentru a fertiliza femelele, atunci trebuie sa o faca. Animalele fac asta si daca femela vrea si daca nu vrea. Daca masculii nu fertilizau femelele in trecut, chiar si fara voia lor, azi tu nu mai existai, nici telefonul/tableta pe care stai, nici fastfood-ul si nici filmele por*o. Ai destule pentru care sa fi recunoscator violului in trecut. Nu spun ca acum e corect din toate punctele de vedere, din nou. Bineinteles ca fiecare om are dreptul sa aleaga ce face cu viata sa si se poate opune in mod legal oricarei incalcari a acestui drept.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Subestimezi animalele. Sunt mai deștepte decât tine. laughing Până și ele au ritualuri de împerechere.

| SalutCeFaceti explică (pentru supadeceapa):

Ce ziceam de misto... Daca asta e limita ta, eu nu am ce sa fac.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Nu fac mișto. Sunt serioasă.