| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un player audio pentru windows gem winamp sau vlc. dar care sa arate ca de cat ok? (in afara de aimp) happy

6 răspunsuri:
| AlyxandirClaw a răspuns:

...Și ce mai exact nu este ok la Winamp/VLC?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AlyxandirClaw):

Nu imi place interfata la ele. atat doar. vreau sa incerc ceva nou

| AlyxandirClaw a răspuns (pentru anonim_4396):

Poți descărca skin pentru Winamp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AlyxandirClaw):

Cum ziceam. nu imi place winamp. indiferent de skin. nu-mi place structura lui. absolut deloc

| AlyxandirClaw a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai zis interfață, eu ți-am zis că poți s-o schimbi. Nu este vina mea că nu te poți exprima.

Încearcă foobar2000.

| T0T a răspuns:

Eu folosesc BS Player. Mi se pare în primul rând bun pentru filme, dar și pentru muzică este.