| Anomim2025 a întrebat:

Stie cineva un site asemanator la fel de mult ca PC Garage? Cu piese mai diversificate si de incredere.

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

PC Garage este foarte de incredere, am cumparat de 7000 lei de la ei si nu am probleme cu nimic din ce am cumparat. Dar daca vrei... Mediadot (http://www.mediadot.ro),apoi vin Emag, Altex, Flanco.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Altex, CEL.ro, eMag, Media Galaxy, Marketonline.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Haha, ce vrei "mai diversificate" ca la garaj? Amazon!

| Afrasinei_Niculae_Vily_1981 a răspuns:

Evomag.ro de asemenea un site bun si relativ ieftin, mai ales daca prinzi oferte.

| anonimg a răspuns:

Http://www.emag.ro/
Transportul este gratuit(prin livrare la showroom eMAG din orice localitate). Si daca nu iti place ce ai cumparat poti sa returnezi gratuit(prin showroom): http://www.emag.ro/info/30-de-zile-drept-de-retur

| Zaparul243 a răspuns:

EMAG eu cel putin de acolo cumpar.

| Nume2 a răspuns:

Emag, dar recomand si PC Garage, chiar daca preturile mi se par un pic mai ridicate