| GiorgianaGiorgi a întrebat:

Buna TPU! Stiti un site asemanator cu Amazon care sa cuprinda de toate diversificate, dar sa fie din Romania? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cauta pe site urile de anunturi olx, publi24 sau pe Facebook marketplace. Poate cineva vinde exact ce vrei tu, depinde cat noroc ai.

Eu voiam sa imi iau ceva de pe aliexpres dar era valoare mare plus ca vama era departe, nu merita. L-am gasit in Romania la cineva care il vindea nou

6 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Pai eMAG. E cel mai folosit.

| GiorgianaGiorgi explică:

Stiu de Emag,dar nu am gasit absolut deloc,ceea ce eu caut, pe amazon in schimb am gasit, dar nu vreau sa comand din strainatate, asa ca imi rectific intrebarea, in afara de Amazon si Emag mai stiti alte site-uri de incredere? Va multumesc

| Antimanele104 a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Poți să încerci price.ro sau compari.ro și îți listează mai multe magazine online sau retail din țară cu ce te interesează.

| GiorgianaGiorgi explică:

Va mulțumesc frumos tuturor! Am găsit pe OLX ceea ce mă interesa.

| Antimanele104 a răspuns:

Da.
Se cheamă Emag.

| AmsaMare a răspuns:

Emag bos