| Zamfyra a întrebat:

Stiti cum sa imi fac un cont pe Skype.Am incercat de mai multe ori dar nu reusesc? Please!

5 răspunsuri:
| nikolles a răspuns:

Https://login.skype.com/account/signup-form Sper să îți fie de ajutor

| Eastwood a răspuns:

Salut, uite aici un tutorial : https://www.youtube.com/watch?v=FVP6DZLD8mQ

| MU18781 a răspuns:

Poate reusesti sa iti faci un cont Microsoft (domeniul outlook.com) si te poti loga cu acest nou email/cont.

| Nicoi_Teofil_2000 a răspuns:

Salut, poate merge asa cum iti zic, intri pe siteul lor oficial, completezi toate campurile obligatori, si apoi accepti termeni si conditile si dai inainte sau gata, nu mai stiu cum scrie exact
- mai o varianta te connectezi direct cu contul de facebook