| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de ce nu reusesc sa ma loghez pe Facebook? straight face Ieri totul era ok, am reusit sa intru, dar azi cand am incercat nu mai reusesc. straight face

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce eroare iti da la conectare? Ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| MyMindRules a răspuns:

Probabil se lucreaza la el.Mai asteapta.

| robe_5426 a răspuns:

Sunt 2 variante.Are ceva netu (Se mai intampla) sau un prieten sau cineva iti umbla pe fb si iti stie parola. Funda?:*

| ciortandenisa a răspuns:

Eu cred ca ti-a intrat cineva si tia schimbat parola asa am patit si eu!big grinTe rog funda...happy