| NowForYou000 a întrebat:

Sunt pe Pc, iar cand vreau sa printez ceva imi spune ca il pot salva doar ca fisier PDF. Eu vreau sa il salveze direct in format JPG. Cum fac asta?

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Nu stiu ce program folosesti dar
Nu poti salva din Print in.jpg. Foloseste *save as* sau *export*

| BIoody a răspuns:

Alegi jpg, sau modifici.pdf. in.jpg

Bula
| Bula a răspuns:

Daca vrei sa tiparesti, o faci pe format HARTIE.
In rest, trebuie sa faci convertiri sau faci un printscreen si il copiezi intr-un program de editare foto /grafica (de exemplu Paint), de unde salvezi ca JPG.

| udrescuf a răspuns:

Nu exista optiunea.
Nu stiu ce program folosesti dar
Nu poti salva din Print in.jpg. Foloseste *save as* sau *export*