| anonim_4396 a întrebat:

Am salvat imagini intr-un fisier. cum aplic mai multe imagini pe o pagina, ca sa le printez? imagini cu personaje desene animate. si din cauza ca au format mic vreau sa le introduc toate pe o pagina, care apoi sa o pot printa

1 răspuns:
| lola a răspuns:

Cand dai sa printezi, dai next, bla, bla si apoi iti apare poza in fisier dar bifata, si le bifezi pe toate care vrei sa le printezi apoi dai next si iti apare paginatia si este un model cat o poza "de buletin"[aproximativ] sa zicem si o sa iti apara toate asa pe o singura pagina.happy