| RăzvanSTO a întrebat:

Sunt toate componentele compatibile din acest wishlist? Ar trebui sa schimb ceva pana in acest buget?
https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/3529620/

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Totul e super ok, mai putin sursa, te rog incearca sa urci la 600-650w te va ajuta, ce ai ales tu e mult prea slab nici macar 500w reali nu are si placa video e destul de tare, plus rgb plus alte alea vei avea consum si e mai bine cu o sursa doar putin mai mare.

2 răspunsuri:
| RăzvanSTO explică (pentru Tudy000):

Sau sa mi iau pc ul asta?
http://m.cel.ro/......CU7MjMp-l/

| Tudy000 a răspuns (pentru RăzvanSTO):

Daca in banii aia poti sa mergi pe cel custom mai de graba il recomand pe cel custom, de obicei 99.9% din timp nu suport pc-urile gata facute,nu stiu ce e in ele,de obicei te atrage cu un procesor sau o placa video buna dar restul chestiilor sunt de la mizerii de firme,ex placa video palit,rami adata sau ceva Kingston de rahat, placa de baza asrock care e gunoiul lui Asus, harduri la fel Toshiba sau mica sansa sa fie ceva WD dar mizerie, ssd adata sau cea mai joasa speta de Kingston, surse no name, deci cel mai bine faci un PC custom si daca esti la inceput ceri 100 de pareri, e cel mai bine.