| Feyenooord666666 a întrebat:

Textul in word 2007 in office imi sta stramb, cum pot sa-l fac iar drept?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ai activat butonul italic (butonul cu I inclinat spre dreapta).
Selecteaza tot textul si debifeaza acest buton.

| Richard002Toto a răspuns:

Sus unde ai foarte multe chestii în partea stângă ai mai multe chestii de ex: să dai scrisul mai mare să selectezi fontul scrisului. sub acestea sunt trei chestii simple. Ai un B care îngroșează scrisul iar lângă el ai acest /. selectezi tot textul din word si după dai clik pe /. funda? happy

| Feyenooord666666 explică (pentru Richard002Toto):

Nu e aia.

| Feyenooord666666 explică (pentru Ioandelasal):

Nu e italic.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Cu ce font ai scris textul?

| Feyenooord666666 explică (pentru Ioandelasal):

Times new roman.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Daca nu-i bifat italic si ai scris cu Times New Roman atunci n-ar trebui sa fie stramb. Nu-mi dau seama ce ar putea fi.

| Feyenooord666666 explică (pentru Ioandelasal):

Nici eu, asta e.