| Elisa97 a întrebat:

Știe cineva cum pot obține mai mulți followeri (activi) pe Instagram fara sa platesc?

Răspuns Câştigător
| Xaya a răspuns:

Urmareste persoane, iar apoi le dai unfollow, dar in timp ce incet incet dai unfollow posteaza des lucruri interesante (adica nu numai selfie-uri ca altii), incearca sa faci tu memeuri si daca vrei sa ai garantia ca nimeni nu iti copiaza creatia instaleaza Watermark de pa maagzin play si esti gata. Eu am pe moment cam 770 de followeri... Succes!

3 răspunsuri:
| ElectroFlash a răspuns:

Salut. Nu poti obtine followers fara sa plătești, dar poti incerca sa cauti pagină like4follow pe Instagram si dai like uri si primesti înapoi follow.

| Elisa97 explică:

Wtf

| ionutborcea a răspuns:

Faci reclame pe sit-uri populare cu chesti şi pozele tale postezi ceva gen add me...şi poate devi celebru cine stie rolling on the floor