Tie la ce ti-ar placea sa folosesti o drona?

40 răspunsuri:
| DeliaDelyDede a răspuns:

Copiat la teste.

| DianaSim a răspuns:

Să observ peisajul spectaculos de la acea înălţime.

| al29mar a răspuns:

Sa pot sa vad Terra de la cea mai mare inaltime posibila

| FBtrust a răspuns:

Mi-ar placea sa folosesc o drona pentru a urmari o persoana dupa ce m-am certat cu ea laughing

| Gheorghe_Iaconi_1994 a răspuns:

Hmmm, grea intrebare, mai degraba greu raspuns, multe vreau sa fac cu o drona, as face un video cu superman-eu in rolul principal big grin dar in general pentru studierea imprejurimilor, a locurilor care nu se vad ''de jos' este interesanta idea de avedea totul de la alt nivel, Super, ma gandesc eu' Dar odata achizitionata iti vin idei care, poate, cu ajutorul ei vei creste si dezvolta un hobby, mai tarziu un business.

| cherry127 a răspuns:

Sa se duca la scoala in locul meu

| stefanminea a răspuns:

Da

| Cbl_Ciochi_1997 a răspuns:

Pentru spionat oamenii...

| x25x a răspuns:

Eu folosesc deja una.recomand