Tie la ce ti-ar placea sa folosesti o drona?

40 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Copiat la teste! big grin

| Kyılε a răspuns:

La spionat oameni!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa-mi urmaresc catelul cand mai pleaca dupa fetehee hee
O seara buna tuturorhappy

| drogh a răspuns:

Sa urmaresc masina de inghetata

| Exaizo a răspuns:

La a vedea lumea dintr-o perspectiva mai inalta.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa vad in locuri altfel invizibile. De exemplu in curte la Baseisau.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sa se duca la scoala in locul meulaughing

| ProblematicUser a răspuns:

Realizarea de filme pentru promovarea unui obiectiv contra cost.

| BizSinir a răspuns:

La testul de astazi de la logica la care nu stiu nimic si sigur mai mult de 1 nu iau big grin

| MskDesign a răspuns:

Pentru o filmare de la inaltime.

| LaughingKarima a răspuns:

Copiat la teste, normal!

| andrei1237 a răspuns:

Copiat la teste. happy

| CristianTheBest a răspuns:

Sa spionez vecinii big grin!

| stefanminea a răspuns:

Da

| ChrisIwal a răspuns:

Stalking big grin, hehehe, vreau sa stiu ce fac unele persoane cand nu sunt cu ele laughing, da stiu, suna ciudat, dar meh, suntem in 2015, who cares?
A da, si la copiat la teste happy

| DeyCj a răspuns:

Da.Ar fi un upgrade ca să pot filma în detaliu de exemplu locuri inaccesibile în drumețiile mele(interiorul peșterilor, situri arheologice situate la înălțimi, etc), dar cum o dronă costă vb aia de nu-ți mai trebuie'... happy

| Cbl_Ciochi_1997 a răspuns:

Pentru spionat oamenii...

| danutzu96 a răspuns:

Speriat vecinii, distrat pe seama lor...

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns:

Sa-mi spioneze colegii in timpul textului! @3

| puscahoreangaion a răspuns:

Daca am cunostine in domeniu de ce nu?

| neutrino a răspuns:

Sa ma uit la vecina atunci cand face plaja in curte, goala, la adapostul zidurilor inalte care ii inconjoara proprietatea.

| SergiuBoss11 a răspuns:

As planta o bomba in ea si as trimite-o in casele celor ce au copiat la teste

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa o trimit sa-mi aduca o bere happy

| RB26DETT a răspuns:

Imi fac poze la masina din mers tongue

| Terminator97 a răspuns:

La spionat oamenii si sa fie bodyguardul meu

| Gheorghe_Iaconi_1994 a răspuns:

Hmmm, grea intrebare, mai degraba greu raspuns, multe vreau sa fac cu o drona, as face un video cu superman-eu in rolul principal big grin dar in general pentru studierea imprejurimilor, a locurilor care nu se vad ''de jos' este interesanta idea de avedea totul de la alt nivel, Super, ma gandesc eu' Dar odata achizitionata iti vin idei care, poate, cu ajutorul ei vei creste si dezvolta un hobby, mai tarziu un business.

| kar1GaNNN a răspuns:

Sa urmaresc lumea care ma enerveaza laughing.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru Croampa):

Chair ar fi, buna

| al29mar a răspuns:

Sa pot sa vad Terra de la cea mai mare inaltime posibila

| DianaSim a răspuns:

Să observ peisajul spectaculos de la acea înălţime.