| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am instalat Tony hawk`s american wasteland, dar cand vreau sa il pornesc, apare: Wrong disc inserted.
Please insert the original "THAW" Disc. Ce pot sa fac? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii bagi crack.
1.intri pe http://www.gameburnworld.com/....../search.pl
2. dai pe primul site:Tony Hawk's American Wasteland No-CD Patches & Game Fixes- GameBurnWorld
3. dai pe asta:TONY HAWK'S AMERICAN WASTELAND v1. 01 [ENGLISH] NO-CD/FIXED EXE (5. 77MB)
4. dai pe primul( Download Mirror 1 North America: Click To Download), la click to download.
5. dupa aia pe ''Click To Download File''. Iti apare sa-l descarci(free 100%), salveazal in folderul unde ai instalat thaw si extragel.(poateti apare ceva cu ''yes'' sau ''yes to all'' dai pe astea daca vezi a da si poateti da amandoua deci dai yes to all
6. pornestel, and have fun! bafta

6 răspunsuri:
| KLapeman a răspuns:

Pai iti trebuie crackul sau daca nu ai cdul original.Cauti cracku pe google il descarci si il copiezi acolo unde ai instalat jocul si ar trebui sa mearga.

| StopTheWar a răspuns:

Iti trebuie crackul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde ai luat jocu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara un dvd si trage pe el

| eFect_5221 a răspuns:

Nu stiu asa face si mie

| alexandercandrei a răspuns:

Iti trebuie crack