| Ionut659 a întrebat:

TPU, îmi puteți face cel mai ok setup de gaming (pc,monitor, scaun, căști etc) pentru jocurile următoare până în 2025 cel mult să le ducă în 40 fps cel puțin?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tara o arde pe comedie si tu pe jocuriwinking
Ca sa iti faci un sistem sa duca jocuri si in 2025 cred ca ai nevoie de ceva banuti si componente alese cu cap, adica placa video GDDR6, procesor puternic etc
STai chill ca azi mi-am luat continut pe steam in valoare de 300 de lei ca ma plictiseam si eu nici macar nu-s gamer dar la plictiseala merge.

| PainTech a răspuns:

Cel mai ok e probabil si cel mai scump.
Ce zici sa ne dai un buget si iti zicem noi ce e cel mai ok de banii aia?

| Feitan a răspuns:

Pai si Bugetul, ca asa iti facem pc de 10.000 euro