| Ionut659 a întrebat:

TPU îmi puteți găsi un laptop/pc cu placă video dedicată la 2000-1500 lei?
Pentru gaming Hitman 2, gta 5 all, watch dogs 2, Minecraft etc.
Un 1080 și cu 8 gb ram și un procesor decent pentru gaming.
Pc garage,eMAG, altex. POATE FI ȘI PE PIESE dar nu știu să îl construiesc deci unde pot duce componente pentru al construi?
RAPID!

4 răspunsuri:
| MrKing27 a răspuns:

Prin 1080 la ce te referi?
Daca la placa video, aia singura SH este 2000+-

| PsyhoChild a răspuns:

Intreaba pe un grup de Facebook de gaming. Faci un post in care spui bugetul si ca vrei sa-l cumperi de pe pc garage. Te rezolva baietii 100%

| AlexElektro1987 a răspuns:

Ce 1080? 1080 rezolutia la care joci sau gtx 1080, placa video? Daca e vorba de placa video, cred ca glumesti.
Uite aici un Desktop Pc pe care o sa iti functioneze toate jocurile mentionate de tine : https://www.emag.ro/......D4XDP2MBM/

Dar sa nu te astepti ca o sa iti functioneze toate jocurile cu rezolutie si grafica setate la maxim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei placa video sau de baza Intel nividia?
Daca ai deja placa de baza, poti cauta sa inlocuiesti placa video. (cauti codul la placa de baza pe internet si iti arata ce se potriveste pe ea)