| jessikz0r a întrebat:

Trebuie sa fac un program cu cateva linkuri in html.Am lucrat putin la el insa acu cand dau in notepad ca acolo scrisai codu, nu-mi mai gaseste nimiccc, doar linkul de pe net cum am salvat.Sunt ff incepatoare si nu stiu unde sa-mi caut codul prin laptop, e cineva dragut sa ma ajute si sa-mi spuna unde e ca sa imi continui munca? Multumesc, dau funda daca e relevanta la cevabig grin

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Buna asta... de unde crezi ca stim noi unde ti ai salvat tu fisierele?

daca ai pagina deschisa in browser fa un ctrl+u si copii sursa de acolo

| K0sti a răspuns:

Ma olteanco, poate ne spui exact ce ai facut, ca nu pricepuram nimic...

| valintinvalic2011 a răspuns:

Notepad++ salvazea fisierele chiar de l-ai inchis sau l-ai sters