| anonim_4396 a întrebat:

Credeți ca merita sa lucrezi intr-o fabrica din Suedia? Poate sa-mi spuna cineva, cine a mai lucrat despre program, bani, si munca pe care o prestezi, daca e epuizanta sau daca te poti acomoda? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| RaduRobertRO a răspuns:

In Suedia merita sa muncesti la orice, inclusiv la o fabrica. Pleaca printr-o firma serioasa, nu pleca cu capul inainte fara sa te documentezi. Intra pe grupurile de romani din Suedia pe FB, afla cat mai mute si abia apoi vezi cand si daca pleci.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"merita sa lucrezi intr-o fabrica din Suedia?" - dacă n-ai altă ofertă (birou, pc,...) sigur că da