| Zebi a întrebat:

Trebuie sa resetez windowsul in safe mode... dar intru in safe mode dupa care ar trebui sa intru la APLICATII sa rukez wpakill. exe... dar unde sunt aplicatiile? confused

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Am gasit de mai multe ori acel wpakill ca e virusat! Luati-va un kit bun de windows, nu balarii d-alea care cer acest crack! E un sfat!

| CosteaVlad a răspuns:

Sau și mai simplu dai start -> run, scrii "wpakill. exe" și dai ok.

| Altu a răspuns:

Cel mai simplu este sa dai un search si vezi unde este.

| 非有神论者 a răspuns:

Wpakill. exe este un program pe care probabil ca l-ai descarcat si daca nu ai schimbat locul implicit de salvare ar trebul sa il gasesti in Downloads.

iti raspund si la intrebarea: unde sunt aplicatiile?
ele sunt de obicei in folderul Program Files de pe partitia pe care ai instalat windowsul. Dechizi My Computer -> intri in partitia C -> intri in Program Files si gasesti toate aplicatiile instalate.