| Prisecaru2323535 a întrebat:

Un program asemanator cu BlueStacks dar gratuit?
Adica de pe laptop vreau sa joc Clash of Clans care e posibil doar pe telefon, am reusit sa joc putin cu BlueSticks dar problema e ca programul nu e free...

2 răspunsuri:
| Cosmin2108 a răspuns:

Am si eu programul respectiv si este gratuit. http://filehippo.com/download_bluestacks_app_player/

| vodami92 a răspuns:

Nu cunosc altul mai bun ca bluestacks! asta-i clar evident! desi sunt youwave! androidx86! jar of beans! windroy! andy emulator! genymotion! nox! dar repet nici unul din acestea nu este ca bluestacks!