| MartyyN a întrebat:

Pot instala Clash of Clans pe calculator fara BlueStacks? Daca, da, cum?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=1639
Instaleaza asta si ar trebui sa mearga.

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu, nu poti... doar jocuri asemnatoare cu Clash of Clans, dar acel joc nu, pentru ca el a fost creat si gandit pentru android. BlueStacks e de fapt un emulator pentru android...

| MartyyN explică (pentru Ineys):

Am intrebat asta, fiindca, atunci cand vreau sa instalez BlueStacks imi da eroarea :" DotNet version 2 is required to install BlueStacks App Player.Please install it and try again."

Ma poti ajuta? sau ai Mess?

| MartyyN explică (pentru Ineys):

Ms mult..Mergewinking

| Ineys a răspuns (pentru MartyyN):

Https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=1639
Instaleaza asta si ar trebui sa mearga.

| BabanAndrei a răspuns:

Ma puteti ajuta si pe mine, am incercat cu BlueStacks dar prima data imi restarta calculatorul iar a doua oara mi- se descarca si descarca... si tot asa si nimic va rog ma ajutati, chiar vreau coc pe pc! Iar cu varianta lui Ienys imi spune :"Turn Windows features on or off"( in the control panel ).