| IonutX197 a întrebat:

Un program bun pentru a updata toate driverele si de curatat pc care ar fi? Stiu de ccleaner dar nu sunt sigur daca e bun. Funda

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ccleaner insa nu folosi optiunea de reparat registru.
Update la drivere are parti bune si parti rele. Daca tot esti asa de nerabdator sa actualizezi driverele intra in pagina fabricantului si le descarci de acolo daca are drivere mai noi pentru sistemul tau. Ca vrei un program free...SlimDriver.

7 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

Eu folosesc CCleaner Free de câțiva ani și sunt foarte mulțumit. Baftă!

| anonym94 a răspuns:

3DChip + CCleaner / IOBit Uninstaller

| DaniTDCI a răspuns:

Drivermax sau 3d chip pentru drivere, iar ccleaner e super pentru curatare

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Driver pack solution esre simplu si foarte bun
Pentru curatat Ccleaner este super dar trebuie sa stii sa-l si folosesti cum trebuie altfel risti sa-ti faci siatemul praf
Eu ti-as recomanda si O&O defrag, este simplu si foarte bun pentru hard, si curata si el fisiere nedorite la fel ca Ccleaner.

| IMihaitza a răspuns:

Eu zic ca drivere-le sa le instalezi tu manual,

| ROB3RT89 a răspuns:

E bun si CCleaner, poti sa incerci si galary utilitiaes.
Pentru update foloseste slimdrivers!

| IonutX197 explică:

MUltumesc tuturor