| TuNdRa a întrebat:

Salut am o intrebare ce programe stiti ca pot updata driverele de la pc dar fara ceva de genul scanezi driverele care au nevoie de updatare si dupa ca sa le pozti updata sa-ti trebuiasca sa ai un cod, nu un program cu o licenta trila de 30 zile stii FUNDA happy

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Intra la producatorul sa zicem al placii video si acolo tasteaza codul, numele placii tale video apoi derscarca acel program.sau poti intra la propietati /driver si acolo selectezi update si pleaca automat la acelasi fabricant, uneori merge, alteori nu merge. Sfat:Fa un backup de rezerva in caz de vei deranja ceva cu un driver "defect" sa poti reface compul.Succes