| Marco_Marius_2000 a întrebat:

Unde as putea gasi de vanzare o placa video ddr2 de 2 Gb?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand cumperi ceva pentru computerul tau, mergi la un specialist sa-ti recomande ce ai nevoie, pentru ca, nu orice placa video DDR2 de 2gb se potriveste cu orice computer, depinde de ce sisteme de operare are pe el, daca sunt compatibile si cat este de vechi computerul.
Roaga-l pe tatal tau sa-l ia in brate si mergeti la un centru de reparatii, si vor stii cei de acolo ce sa vai recomande, care sa se potriveasca la PC-ul tau.

| Eddz a răspuns:

Salut
Slotul de ram(ddr2 ) nu are nimic de a face cu cel video. Cam orice placa video s-ar potrivi, si ai putea incerca olx sau orice site care vinde chestii de genul la mana a doua. As recomanda proba inainte, totusi