| Yosefin a întrebat:

Unde gasesc tutoriale bune pentru Photosshop si Illustrator sa invat sa fac logo-uri si postere?

Dati mi un link va rog. FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vii cu gandul ca o sa faci bani facand postere si logo-uri, mai bine stai linistit.
Trebuie sa ai niste creativitate si bun gust prima data.
Cauta pe Youtube, daca esti dornic sa inveti singur, nu trebuie sa te ajutam noi.

| mudokins78 a răspuns:

Pentru ce ai tu nevoie îţi recomand Aurora3d
E super tare! Şi sunt sigur că ai şi creativitate. Succes

| Yosefin explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sta linistit scuze. Desnenez de la 7 ani si imi doresc sa ajung un designer graphic. Si sunt pasionat de arta, folosesc cele 2 programe de mai sus si am si o tableta grafica.