Întrebare recomandată | sergiu_1608 a întrebat:

Unde gasesti gazduire web ( hosting) ieftin?

53 răspunsuri:
| Editor a răspuns:

Eu iti recomand http://www.hostmama.ro. Au oferte shared hosting incepand de la 0, 69 Euro/luna. Mi se pare foarte convenabil!

| vreiunsite a răspuns:

100% UPTIME! Este posibil? da este posibil ACUM prin tehnologia VPS MIRRORING Tehnologia Vps Mirroring nu este aplicata de majoritatea furnizorilor de gazduire(vreiunsite.net)

| gabi3030 a răspuns:

Gasesti webhosting ieftin si la www.hostideea.ro, sau hostico.ro dar daca nu te pricepi la astea ai nevoie si de asistenta. Cel mai bun host pentru wordpress eu l-am avut de la hostideea.ro rula tot, si baietii ma si ajutau. Iti urez succes.

| MarcoF a răspuns:

Ieftin nu inseamna neaparat si bun. Poti gasi gazduire chiar si gratis, insa totul se rezuma pentru ce ai nevoie. Un plan bun de gazduire, care costa sub un euro/luna ar fi acesta: https://www.thc.ro/gazduire-web

| Gabyciucu a răspuns:

Hosting ieftin de la https://megahost.ro

| MariusBalannn a răspuns:

Intra aici www.cs-xgaming.com si gasesti la doar 2 euro pe luna trafic nelimitat sunt oferte si de 1 euro

| PhpGuru a răspuns:

Puteti incerca pachetele de gazduire de pe http://www.aciphosting.ro. Ca sa va convingeti cum merge au un cont gratuit. acolo puteti testa

| Pantea_David_1995 a răspuns:

Www.terrahost.eu, servicii execelente la cele mai accesibile preturi

| euroweb a răspuns:

Cea mai buna oferta dupa parerea mea si de asemenea cea mai ieftina pe departea este la http://webinetinfo.ro - 10 domenii gazduite la numai 1, 45 euro lunar.

| Pami_4763 a răspuns:

Salutare,
Eu am hosting la nshost.ro si sunt foarte multumit. Am un pachet modic pentru ce-mi trebuie mie si parerea mea este ca au cu ce si au si preturi decente. Pentru cei care doresc mai multe informatii, va puteti uita direct la ei pe site. Puteti de asemenea arunca o privire si aici: www.epasystems.ro ca sa vedeti cum se misca. E un site de prezentare fara mari pretentii. Eu zic ca au preturi decente si de cand sunt la ei nu am avut probleme. Uptime 100%.
Numai bine!

| GsoftCentral a răspuns:

Incearca www.gsoftcentral.com cu plata prin sms

| heineken_2762 a răspuns:

Incearca si www.zooku.ro

| draqsoru a răspuns:

Ai reducere 92$ la dreamhost unde ai spaitu si domenii nelimitate de gazduire http://www.julie.ro/page/13/Hosting-ieftin.html

| clauuudiu a răspuns:

Fullweb.ro au cele mai ieftine pachete din Romania.

| AlexHGT a răspuns:

Recomand totusi www.hostgate.ro cu 10 Gb si trafic nelimitat, cel mai mic pachet... Arunca o privire.

| ochiosu a răspuns:

Salutare, dupa multi ani de schimbat diverse firme de hosting web am gasit in Romania o firma ok ce ofera servicii de gazduire web la preturi foarte bune si un suport tehnic asa cum trebuie sa fie adica sa iti raspunda si sa te consilieze in problemele referitoare la serviciile pe care le ofera. www.dims.ro

| Ciobanu_Cristian_1987 a răspuns:

Gasesti pe www.shape.host, cred ca sunt unele din cele mai mici preturi si calitatea este foarte buna.

| cristianspace a răspuns:

Eu am un blog la www.BugetHost.ro, platesc 99 lei / AN si am foarte mult spatiu si trafic nelimitat. Au suport tehnic in Romana, m-au ajutat cu o tema si ceva plugin ca nu ma descurcam. Depinde ce inseamna pentru tine ieftin

| xcosty a răspuns:

As recomanda www.cpumem.com 5$ pe an si din ce am vaz... nu sunt probleme gen sa pice hostul etc

| claudiunik a răspuns:

FullWEB.ro (de fapt hosting.fullweb.ro) - e cel mai bun raport calitate-pret. Ai de la 1 euro pe luna. Baietii care se ocupa sunt foarte saritori, te ajuta cu orice, poti plati pe cat vrei tu odata.