| Benyamin173 a întrebat:

Unde se conecteaza controlerul de la ventilatoare? Are alimentare cu 4 pini.
Placa de baza aorus b450 elite

controller :https://youtu.be/URB1hVnpyHw

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pai si de ce nu faci ce iti arata in clip? Daca te uiti atent iti arata la un momentdat unde se conecteaza pe placa de baza si unde la sursa.

| Benyamin173 explică (pentru Intruder19):

Păi da dar nu stiu daca il pun acolo dacă mai merge rgb fusion, deoarece ei au alta placa de baza, eu am aorus b450 elite

| Intruder19 a răspuns (pentru Benyamin173):

Conectat la acel controler poti doar controla turatia ventilatoarelor, acel fan controler nu se ocupa si de iluminare. Ca sa mearga trebuie sa conectezi ventilatoarele direct in placa de baza in sloturile de 4 pini pentru controlul turatiei si slotul rgb pentru iluminare.