| Alex1234 a întrebat:

Urgent! Am nevoie de ajutor, recent mi-am cumparat un mini-laptop cu windows 7 starter, cu lb italiana (din italia)iar cand incerc sa instalez androidul imi zice ca nu suporta aceasta limba decat engleza...Acer Aspire one modelul laptopului sad

Răspuns Câştigător
| Mymy_9858 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sati bagi alt windows pentru ca si eu am aceeasi marca de laptop si tot din Italia il am si are windowsu.ul in italana si nu prea sunt multumita de el. parerea mea

2 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Pai ii pui limba engleza.
Control Panel => Sistem si securitate => Windows Update => Cautare actualizari.

| Alex1234 explică:

Da...sigur daca faceam asa la ce mai puneam intrebarea?