| alienkros a întrebat:

URGENT! Ce sa aleg intre ps vita si xbox 360? Adica merita mai mult unul sau altul? Si daca as alege xbox, sa il iau cu kinect sau sa il iau editie limitata de la altex cu halo4 si cu un desen super pe el adica nu e negru. Va rog sa imi spuneti cat mai multe raspunsuri si mai detaliate ca sa am pe ce sa dau FUNDA.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai greu. Vita e consola portabila. O pui in rucsac si buzunar si pleci. Xbox e consola pentru acasa. Legat de jocuri, emai de viitor ps vita teoretic.

| ciocio1993 a răspuns:

Xbox e mai bun. big grin parerea mea

| mustafagamer a răspuns:

Salut eu am xbox 360 si sunt foarte fericit ca joc call of duty bo2 24din24 este mai bun grafica + controlor si jocurile nu se compara ok nu este call of duty sau btf pentru ps vita dar daca ar fi cum crezi ca va fi grafica? Eu iti spun xbox 360 dar sa nu el modez si nu poti juca jocuri multiplayer eu am unu cu xbox live gold si este minunat m-am lasat de pc ca ma atregea xbox-ul multa bafta si cumpara cu bo2 nu cu halo daca iti place halo cumparal pe el dar mi imi place COD bafta, funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Mariandarius a răspuns:

Xbox 360 cu Halo 4!
1.Sunt mai multe jocuri pe Xbox 360 decat pe PSvita.
2.Pe XBOX 360 poti sa faci party+uri.
3.TOATA seria Halo chiar o recomand!