| Gaby57 a întrebat:

(URGENT, IMI TREBUIE PANA IN SEARA ASTA) Vreau si eu o parere despre laptopul Dell Inspiron 3521 ( http://www.cel.ro/......hd7670m-l/ )
Pe o scara de la 1 la 10 ce nota merita?
Si as mai vrea o parere despre procesor. Intel Core i3-3217U. Este bun pentru jocuri ( stiu ca are doar 1.8 GHz, dar pe game-debate el are nota 6 )?

1 răspuns:
| Timofti_Lucian_1987 a răspuns:

Salut nu te lua numai dupa note procesorul Intel Core I3 este bunicel in comparatie cu cele care au aparut dupa el I5, I7 dar iti dau un sfat pentru jocuri mai mari pe care vrei sa le joci, si iti cer configuratii mai mare la placa video, rami, procesor fa-ti un calculator din piese o sa te ajunga cam 2500 ron 3000 ron unul bun, sper ca tia-m fost de ajutor te salut