| bragaionela a întrebat:

URGENT! Salut TPU vreau si eu aplicatii de descarcat muzica ajutor

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Youtube-mp3.org sau soundcloud Downloader net. Sunt site uri. Pui link de la melodie și o descarci.

10 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Ma gandesc ca vrei muzica de pe Youtube... intrii pe piesa si inainte de Youtube scrii ss
va arata ceva de genul: "www.ssyoutube..com/watch=?"

| Anto_Antonio_1979 a răspuns:

Snaptube. Sper ca am fost de ajutor.

| Clorox a răspuns:

Snaptube! N-o gasesti pe google play!

| Juviia a răspuns:

Pai,este iTunes.

| bragaionela explică (pentru AlexCristi97):

Auzi alex cristi 97 site tau nici macar nu merge

| AlexCristi97 a răspuns (pentru bragaionela):

Si normal ca nu merge, e doar ca exemplu... cauta o melodie care iti place pe Youtube si pur si simplu scrii ss inainte de Youtube (in url adica in adresa aia cu www. Youtube,,,, blabla) si te duce pe o pagina de unde iti descarci direct piesa

| simina96 a răspuns:

Buna! Poti incerca site-urile:
http://www.clipconverter.cc/ro/
http://www.youtube-mp3.org/
Copiezi linkul de la Youtube si intri pe careva din site-urile astea si il convertesti in mp3.Merge si pe telefon.

| bragaionela explică (pentru Clorox):

Unde o gasesc?

| Clorox a răspuns:

Http://www.apkhere.com/down/com.snaptube.premium_4.11.0.8656_free
Daca n-ai mai instalat din surse necunoscute intra in setari, securitate si activeaza sursele necunoscute!