| VAIDEPLMBIGBOY a întrebat:

URGENT va rog sa ma ajutati, am instalat un font pe telefonul meu si acum cand incerc sa scriu ceva in loc de,, hei ce faci?,, scrie,, heicefaci?,, adica fara spatii.

2 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Incearca sa intri in setari la introducere text si sa incerci sa revii la setarile normale, sau mai este optiunea sa ii dai telefonului un "revenire la setarile din fabrica" pierzi doar aplicatiile pierdute, nimic mai mult, succes.

| Alexandru_Filip_1998 a răspuns:

Pune fontul cum era dar nu cred ca are lagatura veti dac ai autocomplete sau inlocuire autocorrectie si dale off