| Anne2000 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Am un iPhone 4, il am de un an si nu am mai intampinat problema pe care o are acum. Imi face pozele de rezolutie mica, pe telefon nu-ti dau seama cand te uiti la poza, dar cand le transfer pe calculator observ ca sunt mici si nu mai sunt ca altadata mari si normale cum le facea, mai am un iPhone care face pozele mari si normale si mi-am facut toate setarile ca ala si tot nu merge, trebuie sa-mi schimb camera sau care este problema? Va rog ajutati-ma, dau fundita.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ce anume se schimba prin transfer? claritatea? pai rezolutia e mai mare pe pc e logic