| Tudormatei a întrebat:

Va rog ajutati-ma...Cand pornesc calculatorul, se deschide cum trebuie apar programele tot ce trebuie, apoi incepe sa porneasca ventilatorul si peurma se inchide se stinge, si bazaie si peurma incet si tot asta, apoi se opreste! E stricat?

4 răspunsuri:
| Tudormatei explică:

Re: Va rog ajutati-ma...Cand pornesc calculatorul se deschide cum trebuie, apar programele, face tot ce trebuie, apoi incepe sa porneasca ventilatorul si peurma se inchide; tot asta.Pe urma bazaie, apoi face normal ...SI asa pana cand trec 2-3 minute.Este stricat?

| andreiandrei022 a răspuns:

Este ceva la el. Mai bine l-ai duce la reparat sa vezi ce se intampla cu el, sau mai bine iti recomand sa-ti iei un PC nou.

| daniel94d a răspuns:

Desfal si mai curatal ca sigur e plin de praf

| Tudormatei explică:

Scuzati-ma! Acum am alta problemahappyCate odata cand ma joc sau ma uit pe internet pe youtube.Mi se face ecranu albastru si scrii cu alb nu stiu ce si mai jos scrie Hard Disk : 15 apoi 30 si se restarteaza calcualtorulsad.