| Milayaa a întrebat:

Va rog mult..imi puteti da ceva informatie despre Microsoft word
am de facut un proiect la informatica si nu prea gasesc in limba romana..mersi happy :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ceva informatie" despre Microsoft Word? Te referi la un tutorial prin intermediul caruia sa inveti cum sa folosesti word-ul? Si care Microsoft Word? 2003? 2007?

Din moment ce nu ai fost prea explicita uite un site pe care poti incerca sa gasesti ce cauti:http://video.officespecialist.ro/video/

Poti incerca pe

| Allexinno1988 a răspuns:

Buna deci tie iti trebuie un proiect in limba romana sau niste addons la Word?

| Milayaa explică (pentru Allexinno1988):

Proiect in limba romana

| Allexinno1988 a răspuns (pentru Milayaa):

Pentru ce clasa?happy