| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.
Eu am router de la UPC si eram pe site-ul cu modificari si detalii despre router si imi apare versiune modem si versiune router si pe urma dau pe versiune modem si mi se pune pe modem iar acum nu stiu cum sa dau inapoi pe versiune router si nu ma lasa sa intru inapoi pe site ca sa schimb ca n-am autorizatie fiindca acum sunt connectat cu alt net care nu e de la UPC. Va rog sa ma ajutati sa schimb la loc pe router version.

1 răspuns:
| Daktary a răspuns:

In spate are un buton de reset apesi cu pixul pe el pana se aprind si se sting toate ledurile din fata. Dupa isi revine la normal.