| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, vreau si eu un sfat care este mai bun Samsung galaxy Y sau Samsung galaxy mini...

Răspuns Câştigător
| mady07 a răspuns:

Buna eu zic ca mai bun si mai benefic este Samsung galaxy y deoarece de asta am si eu si e super bun fata de cat alalat mini deci la baza sta si parerea ta fata de-a mea deci faci ce-ti cere inimalaughing! Funda?

3 răspunsuri:
| Andrei2421 a răspuns:

Samsung galaxy Y deoarece are procesorul mai mare si are si design mult mai frumos.in rest aceleasi functii acelasi pret

| noname12 a răspuns:

De fapt e mult mai ieftin Y oricum mersi mult pentru ajutor

| noname12 a răspuns:

Ma gandeam si la Samsung galaxy gio da nu stiu ce sa zic...