| Mămăruţa10 a întrebat:

Samsung Galaxy sIII sau Samsung Galaxy sIV mini? Vreau argumente. Ofer funda!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

S3 e castigator in toate comparatiile. pune in google "Samsung s3 vs s4mini". asa o sa ai de citit argumentele ce le astepti.

| MaddalinaaA a răspuns:

Samsung Galaxy SIII, cu siguranta! Eu am Samsung Galaxy SII si sunt foarte multumita, sincer dupa parerea mea nu poti compara cel normal cu unul mini. Astept funda!

| Costy_Ocheanu_1913 a răspuns:

Sti mai bine Samsung Galaxy S III pentru ca este mai bun decat Galaxy S IV mini!